YUNUSEMRE / MANİSA
0 (236) 213 00 82
info@cetinelektroplastik.com

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Çetin Elektro Plastik A.Ş. Koçak ailesi tarafından 1995 yılanda kurulmuş plastikten mamul ürün üretimi yapan bir aile şirketidir. Firma üretimlerini Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında gerçekleştirmektedir. Kuruluş Organize Sanayi bölgesinde 19.256m²’lik alana sahiptir.2006 yılı itibari ile PEYSAJ TULİPAN ve SAXI markalarıyla plastik saksı üretim ine başlamıştır. Şuanda 150′yi aşkın çeşitle değişik renk ve ebatlarda plastik saksı üretimi yapmaktadır. 3 ana bölge satış ofislerimizle (Sapanca, Yalova ve Ödemiş) bölgelerinde üretici ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 2012 yılının son çeyreğinde (30.60.90.120.240) Lt plastik Çöp konteyner üretimine başlamıştır.

MİSYONUMUZ

Çetin Elektro Plastik A.Ş. plastik enjeksiyon üreticisi olarak sahip olduğu yüksek teknoloji ürünü makine parkuru ve üstün bilgi birikimleri ile özellikle beyaz ve kahverengi eşya sektöründe kalıcı çözümler üreterek sahip olduğu tecrübelerini kullanmaktadır.

VİZYONUMUZ

Çetin Elektro Plastik A.Ş. Belirlediği misyonu gerçekleştirebilmek için mevcut kaynaklarını kusursuz hizmet ve ürünleri ile müşteri memnuniyetinde gerekse ürettiği ve pazarladığı kendi ürünleriyle yurtiçi ve yurtdışında marka olma yolunda ilerlemektedir.

KALİTE HEDEFLERİ

Sürekli iyileştirme maliyetlerinş düşürmek , kurumsal ve yeni teknolojik yeniliklere geçişleri sağlamak , Müşteri memnuniyeti.